Oyun

PS4 PRO “Boost Mode”

Sony geçtiğimiz günler de yeni güncellemesi 4.50 betayı duyurmuştu. Güncellemenin içeriği genel olarak PS4 PRO içindi.

PRO Konsolu “Boost Mode” adı altında yeni bir özelliğe kavuşuyorlar mantığı oyunlardaki performansını artırmak için geliştirildi. 4K performansını daha da ileriye taşımak için yapılan bu özellik ile PS4 PRO %30 %40 performans artışı sağlıyor.

DigitalFoundry adlı Youtube kanalının Ps4 PRO boost modunu bazı oyunlarda test etmiş ve ortaya gayet başarılı sonuçlar çıkmış. Test ettiği oyunlar ise Project Cars, Assetto Corsa ve F1 2016.

Project Cars ve Assetto Corsa’da bariz görülen bir performans artışı var . Video’da solda Boost versiyonlusu sağda ise normal versiyonunu koyarak güzelce anlatmış.

Normal halleri 35 40 arasında değişen oyunlar “Boost Mode” ile 55 60 civarlarına çıkarak güzel bir performans artışı sağlamış. Sony son zamanlarda sürekli PRO ile ilgileniyor. Umarım gelecek olan güncellemeler sadece PRO üzerine olmaz yoksa Normal ps4 sahipleri zor durumda kalabilir. Bizde en kısa zamanda PRO testlerine başlayacağız PS4 PRO’muz yeni geldi setup kurulumlarımız devam ediyor.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top