Teknoloji

Razer’de Salt Bae Akımına Katıldı!

Biliyorsunuz ülkemizde oldukça meşhur olan Nusr-Et’in dünya çapında da meşhur olduğu günlerdeyiz. Özellikle şu acayip şekilde tuz dökmesiyle meşhur olan Nusret Gökçe tüm dünyayı kasıp kavuran bir akımın öncüsü oldu. Bildiğiniz üzere özellikle Amerika’da öne çıkan bu akıma çok sayıda ünlü isimde katıldı.

Dünyaca ünlü oyuncular için profesyonel ekipmanlar üreten Razer ise bu akımdan geri kalmadı. Nusret’in SaltBae akımına ayak uyduran Razer, Chroma serisi klavyesi ile oldukça eğlenceli bir reklama imza attı. Razer’in de bu akıma katıldığını gördükten sonra merakla başka kimler katılacak diye bekler olduk.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top