Beyazperde

Resident Evil: The Final Chapter Fragmanı Yayınlandı

Beklenen filmin fragmanının gelmesi herkesi sevindirdi. Resident Evil: The Final Chapter fragmanı yayınlandı. Uzun zamandır Resident Evil fanlarının beklediği fragman geldi ama ne geldi. 2002 yılında ilk filmi çekilen, popülerliğini Nemesis oyunundan kazanan film’i Sony Pictures Entertainment yayınlayacak.

Raccoon City’e geri dönen Alice’in macerasının ele alınacağı film 27 Ocak 2017’de vizyona girecek. Türkiye’de gösterim tarihinin belli olmadığı film oldukça ilgi çekecek gibi duruyor keza fragman öyle bir olmuş ki herkes heyecanlanacak. Buyurun hep beraber izleyelim;

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top