Beyazperde

Sahil Güvenlik Filminin Fragmanı Yayınlandı

Bunaltıcı yaz sıcaklarında size çok iyi gelecek olan “Sahil Güvenlik” Filminin  yeni fragmanı geldi.

Film kendini işine adamış olan cankurtaran Mitch Buchannon’ın ekibini temel alıyor. Ancak ekibin yeni üyesi küstah cankurtaran, Mitch’in sinirlerini bir hayli zorluyor! Bu çatışmaya rağmen ikili koyun güvenliğini tehdit eden bir suç planı ile karşı karşıya kalınca birlik olmak zorunda kalıyor.

Başrollerinde Dwayne Johnson ve Zac Efron yer alıyor.


90’ların popüler aksiyon komedi Dizisi şimdi de beyazperdeye geliyor.  Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Hannibal Buress ve Priyanka Chopra gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Seth Gordon‘ın oturduğu filmin senaryosu ise Damian Shannon ve Mark Swift ikilisi tarafından kaleme alındı. Film 2 Haziran 2017‘de vizyona girecek!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top