Teknoloji

Samsung ile Huawei Arasında Patent Savaşı

Samsung ile Huawei arasında patent savaşı yaşanıyor. Teknolojinin yükselen devi Huawei’nin geçtiğimiz dönemde Samsung’a açtığı patent ihlali davasının daha etkisi bitmemişken, şimdi de Samsung Huawei’ye Huawei Mate 8 modelinde Samsung’un 6 patentini ihlal ettiği gerekçesiyle dava açtı.

Fiyat performans ürünü olan Huawei Mate 8 oldukça ilgi çekici bir telefon. Samsung’un hangi patentleri için dava açtığı henüz belirtilmezken, Samsung’un Mate 8 modelinden dolayı oldukça ciddi zarar ettiği belirtiliyor.

Firmalar arasında ciddi patent davalarına alışkın olsak da Huawei’nin yıldızı parlamaya devam edecek gibi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır.

To Top