Teknoloji

Samsung, Note 7’nin Patlaması Hakkında Türkçe Video Yayınladı!

Geçen yıl Samsung’un başına gelen olayları herkes bilir. Oldukça güvendiği Note 7’nin mecazı anlamda değil, gerçek anlamda “elinde patlaması” sonucunda şirketin itibarı yerle bir olmuştu. Note 7 adeta bir patlayıcı gibi tanımlanmıştı. Çok sayıda patlama şikayetleri alan Samsung’da çareyi en yeni modelini piyasadan çekmekte buldu.

Kapısında  bir çok dava bulunan Samsung herhangi bir açıklama yapmaktan çekinmiş ve açıklamayı yetkililerin incelemelerinden sonra yapacağını bildirmişti. Beklenen haber geldi ve soruşturma tamamlandı. Uçaklara alınmayan, bir çok paylaşıma konu olan Note 7’nin patlama sebebi belli oldu. Samsung resmi Youtube kanalı üzerinden Türkçe bir video yayınladı ve tüm sorulara net cevaplar verdi. Başlığı “Kaliteden asla ödün vermeyiz.” olan bu videoda Note 7’nin patlama sebebi açıkça anlatıldı. Samsung’un iyi bir ders aldığını hissediyor gibiyim. Umarım aynı hatalar tekrarlanmaz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top