Kültür & Sanat

Skyrim Orkestrası!

Senbla: İngiltere’de çeşitli alanlarda konser ve şehir turu sağlayan bir şirket. Görünen o ki, Skyrim’in bitmek bilmez sevdasını fark eden şirket, ZeniMax ile anlaşmış ve “Skyrim In Concert” adıyla bir konsere hazırlanıyor. Konser 16 Kasım, Londra Palladium’da sahne alacak ve tamamen Elder Scrolls: Skyrim’e adanacak.

Konser, Winterhold filarmoni orkestrası ve korosu ile hayat bulacak. Eğer Avrupa turunda olacaksanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir etkinlik olacağından adım gibi eminim. Ek olarak konser Skyrim: Special Edition’ın çıkmasını kutlamak için yapılıyor aslında. Konserde, Far Horizans ve The Streets of Whiterun gibi öne çıkan soundtracklere ek olarak, ana teması olan Dragonborn’a da yer verilecek.

3136644-skyrim

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top