Teknoloji

Sony’nin 2017 Planları

2016 yılı Sony için çok yorucu geçmişti. Playstaion 4 pro olsun, slim olsun, 4K olsun hepsi sony için yorucu birer sınavdı.

Playstation çok ciddi başarılar elde ettikleri söyleyen Shuhei Yoshida “2017 yılı için çok iyi projeler geliştirdiklerini” söyledi. 2016 yılı oyun sektörü açısından VR ve ondan daha da tartışılan bir konu olan 4K çözünürlüğü oldu. Bütün firmalar 4K üzerinde çalışmalar yaptı konsollar üstünlüklerini 4K performansları ile kanıtlamaya çalıştı. Bazı firmalarda VR konusu değindi VR teknolojisine ait yapım hazırladı tabi bunlar VR teknolojisine ve 4K çözünürlüğüne giriş evreleriydi.

Sony’nin 2017 Planında da VR teknolojisine yoğunlaşacağınız düşünüyorum.  Playstaion VR ile Sony PC Platformundaki sanal gerçekliği Konsollara taşımıştı.

Bloodborne yapımcısının katıldığı konuşmada daha başarılı yapımlar yapacağız açıklaması yaptı. Bu soru herkesin aklına Bloodborne oyunun devam oyununun yapılıp yapılmayacağının soru işaretlerini getirdi. Fakat bu konu hakkında Sony ser verip sır vermiyor .

Birçok firma 2017 yılı için planlarını açıkladı veya sızdırıldı oyun sektöründen tutunda akıllı telefon sektörüne kadar bir sürü yeni yenilikler ile karşılaşacağız . Uzun lafın kısası 2017 Yılı 2016 yılından daha dolu ve daha fazla yenilik getirecek.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top