Konsol

Spider-Man 1080p/60 FPS Olmayacak.

Yeni çıkacak olan Spider-Man oyunu E3 2017 fuarında büyük bir ilgi ile karşılandı. Oyunun fragmanı göz alıcı gözüküyordu. her şey bu kadar güzel giderken oyununun yapımcısı oyunun 60 FPS olmayacağını belirtti

Twitter’dan sorulan soruları yanıtlayan Insomniac games oyun hakkında kısa bilgiler verdi.

 

Oyun 4K’da 30 FPS olarak çalışacak.

Yaptığı diğer bir açıklama ise kullanıcının sorduğu 1080P 60 FPS olarak mı gelecek sorusuna hayır cevabını verdi. PS4 ve PS4 Pro’da en iyi deneyimi sunmak için optimize ediyoruz diye yanıtladı.

Sebebi ise Şuan ki mevcut konsollardaki CPU kısıtlamalarının en büyük engel olduğunu belirtiler. ve 1080p 60 FPS oyunlar için konsollara şuan için fazla gelebileceğinin altını çizdiler.

Şuan için kesin bir çıkış tarihi bulunmayan yeni Spider-Man oyununun E3 Fuarında 2018 olarak belirtildi. Fakat Shawn Layden oyunun 2018 yılının ilk yarısı mayıs gibi Avengers: Infinity War filmi ile aynı anda çıkabileceğini belirtti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top