Konsol

Tekken 7’de 2 Misafir Karakter Daha Olacak

Dövüş oyunları tutkunları için oldukça beğenilen Tekken 7’de iki yeni karakterin daha geliyor olması oldukça sevindirici.

Tekken 7 için çıkan DLC’ler içerisinde yer alacak iki misafirden biri olan Akuma bildiğiniz üzere oyuna gelecek. Bununla beraber genişletme paketi içerisinde birçok kostüm yer alıyor. Elbette yaz 2017 içinde Tekken 7’de bir planlama yapılıyor. Duyurulduğuna göre iki adet gelecek dövüş oyunu karakterinin muhtemelen “Mortal Kombat’tan” olabileceği belirtiliyor. Sezon geçişleri bakımından oldukça sert bir tavrı bulunan Tekken 7’nin eSpor’da da ciddi bir atılım yapması beklenirken, PC, PS4 ve Xbox One için 2 Haziran’da piyasaya sürülecek.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top