Gündem

Tekno Dayı Hitman Çekilişi

Aral Game sponsorluğunda yaptığımız etkinliğe katılmanız oldukça kolay. Oyun çekilişlerinde olduğu gibi YouTube kanalımızdan çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Aral Game sponsorluğunda sizlere PC için bir adet Hitman hediye ediyoruz. Ürünü sizlere kod olarak vereceğiz. Katılmak için aşağıda ki şartları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle Youtube ve Facebook sayfalarımıza aşağıda bulunan link aracılığı ile ulaşım sağlamalısınız. Tüm bunları yaparken ilk yapacağınız şey tabikide siteye gereken giriş koşulları ile giriş yapmaktır. İki hafta sürecek çekilişin ardından şanslı bir arkadaşımız bu güzel oyunun sahibi olacak.
»»»https://goo.gl/dWaO94

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top