Konsol

The Rise of The Necromancer Çıkış Tarihi Kesinleşti

Blizzard firmasının sevilen aksiyon rol yapma oyunu Diablo 3’ün yeni eklenti paketi olan The Rise of The Necromancer çıkış tarihi açıklandı. Oyuna Necromancer sınıfı ekleyecek olan bu genişleme paketi oyuncuların ısrarı üzerine getiriliyor. Diablo fanları bilir Necromancer sınıfı Diablo 2’de yer alıyordu Diablo 3’de buna benzer Witch Doctor karakterini oluşturarak necromancer tarzı bir sınıf ortaya çıkarmıştı.

Oyuncular ise Witch Doctor’u beğenmeyerek Blizzard’ın başının etini yemişlerdi. Sonunda gelecek olan ek paket ile Necromancer sınıfına kavuşacak olan Diablo severler oyunu 27 Haziranda oynayabilecekler.

Yeni eklenti paketine sahip olmak isteyenler ise 15 $ gibi küçük bir ücret ödeyerek sahip olabilirler. Oyunun Ayrıca Eternal Collection ismi ile birlikte yeni bir paket ile de satılacağı kesinleşti. Eternal Collection paketi için : Diablo 3, Diablo 3 : Reaper of Souls ve Diablo 3 : Rise of the Necromancer bulunduğu bu 3’lü paket 60 dolardan satışa çıkacak. Playstation ve Xbox kullanıcıları bu paketi kısa bir süreliğine 40 dolardan ön sipariş verebilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top