Oyun

Tiger Knight’ta Yenilikler Bitmiyor

Tiger Knight’ta Yenilikler Bitmiyor

Tarihi Hulao Muharebesinden esinlenerek oluşturulmuş PvE modu, takım kurma seçeneği ve çok daha fazlası 0.1.76 sürümünde

Henüz erken erişimde olmasına rağmen Steam’in en çok oynanan oyunlar listesine girmeyi başaran free-to-play aksiyon strateji Tiger Knight: Empire War, sürekli gelen güncellemelerle daha da eğlenceli bir hal alıyor. Geçtiğimiz günlerde artarda gelen 0.1.75 ve 0.1.76 güncellemeleri ile oyuncuları şimdi yepyeni PvE modu Luyoang, orta savaş alanı (T5-T7) için gelen yapay zekaya karşı oynama seçeneği ve yeniden açılan takım kurma (team up) fonksiyonu gibi pek çok düzenleme ve yenilik bekliyor.

PvE modu Luyoang, oyuncuları tarihin en kanlı muharebelerinden biri olan Hulao Savaşı’na götürüyor. Doğu Han Hanedanlığı döneminde geçen bu savaşta dönemin İmparator baş danışmanı Dong Zhuo’ya karşı duran koalisyon güçlerinin yerine geçiyoruz. Son derece zalim bir yönetici olan ve hem halkın hem de diğer klan liderlerinin tepkisini çeken Dong Zhuo’ya karşı birleşen koalisyon liderleri, başkent Luoyang’a geldiklerinde bir sürprizle karşılaşıyorlar. Kent alevler içerisinde ve Dong Zhuo İmparatoru da yanına alıp şehirden kaçmak üzere. Oyuncular bu heyecanlı macerada, düşman birliklerini yok edecek ve sarayın içerisine girip diktatör Dong Zhuo’ya karşı kıran kırana bir mücadeleye girişecekler.

Güncellemelerle birlikte bu heyecanlı haritanın yanı sıra daha önce teknik sebeplerden ötürü oyundan çıkarılan takım kurma seçeneği de oyuna geri gelmiş bulunuyor. Artık Tiger Knight’ı yeniden arkadaşlarınızla ya da oyun içinde tanışıp güvendiğiniz oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz.

Savaş alanında illa oyunculara karşı değil yapay zekaya karşı da mücadele edip deneyim kazanabilirsiniz. T5-T7 arası oyunculara yönelik orta alanda, karşınıza size yakın seviyede yapay zekalı düşmanlar çıkıyor olacak. Böylece karşınızda sizden daha deneyimli bir oyuncu olması olasılığı ortadan kalkmakta.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top