İncelemeler

Warcraft Gerçekten En Başarılı Oyun Uyarlaması Mı?

Sevilen oyun Warcraft serisinin filmi Warcraft Movie özellikle World of Warcraft ve üçleme hayranlarını oldukça mutlu etmişti. Yıllardır beklenen filmin çıkması herkesi heyecanlandırırken oyundan filme uyarlamalar içerisinde şuana kadar bütün rakiplerini solladı. Hasılat yönünden Prince of Persia, 336 milyon dolar hasılat toplamışken Warcraft filmi 377 milyon dolarlık parayı cukkaladı.

Elbette bir Ege’li edasıyla sorulması gereken esas soru şu;

“Assassin’s Creed geliveriyo gali nasıl olcek bu işler?”

Tabi ki özellikle Warcraft Geeklerinin filmi eleştirdiği noktalar içerisinde aslında Orgrim Doomhammer’ın Dark Portal’dan daha sonra geçmesi, aslında Durotan‘a hiç bir yamuğunun olmaması vs. gibi uzunca bir hikaye kayması mevcut.

Eh birde filmde karakterler arası geçişlerin  çok hızlı olmasını vs. var sayacak olursak eğer filmleri bütçeyle mi ölçüyoruz? Yoksa hikaye, yapım ve uyum mu? kararını size bırakıyoruz.

Keza şuana kadar herkes Warcraft filminden kazanılan parayı konuşuyor. Biz ise gerçekçi bakmak istiyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top