Teknoloji

WD Taşınabilir SSD Modelini Tanıttı.

Bilgisayar teknolojisi ilerledikçe hayatımızı daha kolay hale getiriyor. Artık harici diskler başında uzun süreler beklemek zorunda kalmayacaksınız. Western Digital Dünyanın ilk taşınabilir SSD modelini tanıttı.

WD firmasının genellikle taşınabilir depolama aygıtlarında kullandığı My Passport ismini yeni SSD için “My Passport SSD” olarak değiştirdi. 515 Mb/s okuma hızı ile birlikte ortalama bir SSD performansı sunuyor.

256 GB , 512 GB ve 1 TB modelleriyle birlikte piyasada olacak olan My Passport SSD USB-Type-C bağlantı desteği sunuyor. Yüksek Hızlı Usb-Type-C  Verilerinizi taşımak için büyük bir kolaylık sağlıyor. USB-Type-C girişiniz yok ise üzülmeyin içinden Bir adet USB 3.1 çevirici adaptörü çıkıyor.

Fiyatlandırması ise sırasıyla 100,200 ve 400 Dolardan oluşuyor. Yakın zamanda Americai, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinde satışa çıkacak olan My Passport SSD ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

 

 

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Viking 25TB ve 50TB SSD 'lerini Piyasaya Sürdü - Yüksek Kapasite...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top