Kültür & Sanat

Westworld’ün Sezon Finali 90 Dakika Olacak

Bu pazar Westworld 1. sezon finalinin uzunluğu 90 dakika olacak ve 9. bölüm ile bağlantılı olacak.Sezonun başından beri yarım kalan konulara açıklık getirileceğinden de bahsediliyor.Yine de dizi takipcilerinin en çok merak ettiği sorulara yanıt vermeyebilir.

Jonathan Nolan ‘Hikayeyi anlamsızca işleyip merak edilenleri cevapsız bırakmak gibi bir amacımız yok asıl amacımız diziyi güzel ve temasına uygun olarak işleyip seyircilerimize hissetirmek’.

Özetleyecek olursak 1. sezon finali izleyicilere sonraki bölümlerde neler olacağı dışında çoğu merak edilen bilgiyi aktarmaya çalışacak.

Jonathan Nolan yani Inception ve Kara Şövalye’nin yönetmeni olan Christoper Nolan’ın kardeşi.Dizinin sezon finalini yönetecek.Dizinin pilot bölümünü de o yönetmişti.

Final bölümünün adı ise ”The Bicameral Mind” olacak.

2. sezon hakkında robotların güçlerini nereden aldığını görecek olmamız dışında pek bilgi yok.HBO dizinin Game of Thrones’un ilk çıktığı zamanlardaki gibi bir reting yakaladığından bahsetti.2. sezonun olacağını bu ayın ilk günlerinde öğrenmiştik.2. sezon gizemli ve ilgi çekici olarak nitelendiriliyor. Bekleyip göreceğiz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top