Oyun

World of Tanks 3.5 Güncellemesinin Detayları

Sevilen savaş oyunu World of Tanks yeni bir güncellemeye kavuştu. Güncellemenin içeriği gerçekçi araç fiziği düzenlemeleri, HD haritalar, Çin yeni yılı amblemleri ve çok daha fazlası ekleniyor.

Güncelleme sadece konsol platformunu içeriyor güncelleme sadece PlayStation®4, Xbox One ve Xbox 360 sahipleri için geçerli. Yeni fizik motoru ile birlikte araçlar artık kayıyor, kendi etrafında dönüyor ve savaş esnasında ince manevralar yapabiliyorlar. Tank kontrollerine eklenen fren opsiyonu sayesinde tankçılar, keskin dönüşler ve ani frenler yaparak farklı arazi yapılarına uygun hareketler ortaya koyabilecekler.

Yeni tank fiziği Mines ve Siegfried Line haritalarına gelen HD modifikasyonları ile daha da göz alıcı hale gelecek. Çin yeni yılına uygun amblemler ise Horoz yılı coşkusunu World of Tanks konsol sahalarına taşımakta. Çin astrolojisinin 12 farklı hayvanla sembolize edilen burçları da kendilerine has amblemlerle sahaların tozunu attıracak.

İsterseniz güncellemeyi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top