Oyun

World of Tanks Konsol Sürümlerinin Yıldönümü Kutlamaları Başladı.

World of Tanks Playstation platformuna çıktığından beri 11 Milyondan fazla kullanıcıyı ağırladı günde en az 90 Binin üzerinde savaş yapıldı şimdi ise kutlama zamanı.

Playstation 4 platformuna çıkışının 1.Yılını dolduran World of Tanks  Şubat ayı boyunca Playstation 4 , Xbox One , Xbox 360 platformların bir çok hediye kazanma fırsatı elde edecekler.

Ayrıca yeni hazırlanmış olan Çekoslovakya tank serisini deneme fırsatını yakalamış olacaklar. Wargaming hediyeleri daha bitmedi 10 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında oyuna giriş yaparak ve bir maç yaparak Premium tank olan Raseiniai BT-7A kazanmış olacaksınız.

Oyuncuların favori tanklarından ikisi de kısa bir süreliğine oyuna dönüş yapıyor. Devasa KV-5 ve güç sembolü 105 leFH18B2, oyun içi mağazada yerlerini alırken, Premium hesaplara özel indirimlerle geliyorlar.

Çekoslovakya tank serisi ise toplam 10 adet hafif ve orta tanktan oluşuyor.

Sağlam zırhlarıyla göz dolduran 1. seviye Kolohousenka, 2. Seviye LT vz 35 ve LT vz 38’nin tek dezavantajları yavaş hareket ediyor olmaları. Aralarında ST vz 39, Skoda T 244 ve T 50/51 bulunan 4. seviye 7 adet orta tank ise kardeşlerine oranla çok daha hızlı ve güçlüler.

Sizleri şimdi Yıldönümleri için özel hazırlanmış olan fragman ile baş başa bırakıyorum iyi seyirler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top