Konsol

World of Tanks, Sabaton ile El Sıkıştı

Popüler tank savaş oyunu World of Tanks yapımcısı Wargaming.net isveçli heavy metal muzik grubu olan Sabaton ile iş birliği yapacak.

World of Tanks, dün gerçekleşen 15. Metal Hammer Golden Gods Müzik Ödüllerinde Sabaton tarafından sunulan “En İyi Çıkış” ödülüne sponsor oldu

World of Tanks sevenler Sabaton’a yabancı olmadığı gibi grup elemanları da oyunu çok sevdiklerini her fırsatta belirtiyorlardı. Nihayet metal müzik ve oyun dünyasının bu iki devi, güçlerini birleştirdiklerini dün geceki ödül töreninde muhteşem bir performansla duyurdular.

World of Tanks Pazarlama Müdürü Maxim Chuvalov konuyla ilgili düşüncelerini, Sabaton üyelerinin World of Tanks oyuncu topluluğunun aktif bir parçası olması inanılmaz bir şey. Bu iş birliği aracılığıyla oyuncularımız arasında yer alan grubun müziğini öne çıkarmak ve World of Tanks’in olmazsa olmaz bir parçası olan epik oyun müziklerine dikkat çekmek istedik. Bu sayede oyunlarımızdaki müzikleri uluslararası oyuncu topluluklarına da ulaştırmak ve onlara ilham vermeyi umuyoruz,” şeklinde belirtti.

Duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top