Beyazperde

Yeni Resident Evil Filmi Haftayı 4. Sırada Tamamladı

Bildiğiniz gibi 24 Ocak’ta çıkışını yapan Resident Evil 7 : Biohazard oyunu ve ardından gelecek olan serinin son filminden çok kez bahsettik.Serinin son filmi olan Resident Evil 7 Final Chapter Amerika’da ilk haftada gişe hasılatında $13.9 milyon dolar kazanarak 4. sırada tamamladı.1. sırada sıradaki film ise Split($26.3 miyon dolar).2017’de çıkacak filmler haberimizde filmden bahsetmiştik.Resident Evil 7’nin önünde olan diğer 2 film ise A Dog’s Purpose ($18.4miyon dolar) ve Hidden Figures ($14 miyon dolar).Ayrıntılı listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Split – $26.3 milyon
  2. A Dog’s Purpose – $18.4 milyon
  3. Hidden Figures – $14 milyon
  4. Resident Evil: The Final Chapter – $13.9 milyon
  5. La La Land – $12 milyon
  6. xXx: Return of Xander Cage – $8.3 milyon
  7. Sing – $6.2 milyon
  8. Rogue One: A Star Wars Story – $5.1 milyon
  9. Monster Trucks – $4.1 milyon
  10. Gold – $3.5 milyon

Film serisinin bir çeşit özeti olan video ise seriye yabancı olanlar için yayınlanmış durumda.Video’da yer alan kişi ise Milla Jovovich.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top