İncelemeler

Yeni Türk Oyunu Steam’da Desteğinizi Bekliyor

Türk oyun geliştiricileri son zamanlarda çok sıkı çalışıyorlar neredeyse her gün yeni bir oyun haberi ile uyanacağız. Özellikle Korku unsurunu sıkça kullanan geliştiriciler bu sayede gündemden de uzak kalmıyorlar.

Akhala Games tarafından geliştirilen yeni oyununun türü de korku ve bulmaca tarzında.

Fear Way adı ile çıkış yapacak olan oyunumuzda tamamen Akhala Games ekibi tarafından bütün tasarımları özel olarak oluşturulmuştur. Oyundaki bütün modellemeleri kendileri hazırlayan Akhala Games oyununun konusu ise :  Şizofren bir hastanın zihninde kurguladığı bulmacadan kaçış yolunu bulmak.

11 Farklı dil seçeneğini desteği bulunan Fear Way Steam Greenlight’ta desteğinizi bekliyor. Buradan oyunun steam sayfasına giderek oyuna destek olabilirsiniz. Elinizden geldiğince Steam greenlight’ta bulunan türk yapımlarını desteklerseniz gelişmelerinde katkıda bulunabilirsiniz.

Aşağıdan oyunun çıkış fragmanını izleyebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top