Beyazperde

Yeni Wonder Woman Fragmanı

Superman’den sonra büyük ilgi gören Wonder Woman filmine ait yeni bir fragman yayınlandı. DC evreninin güzel ve savaşçı karakteri Wonder Woman 2 Haziran 2017’de sevenleri ile beyaz perdede buluşacak.

Kısaca tekrar bir özet geçecek olursak:

Filmi 2. kez uzun metraj bir yapıma imza atacak olan Patty Jenkins yönetecek. Wonder Woman karakterini ise bir çok filmden tanıdığımız “Gal Gadot” oynayacak. Ayrıca filmin kadrosunda Connie Nielsen, Chris Pine, Robin Wright ve David Thewlis gibi başarılı isimler bulunuyor.

Filmin hikayesi ise : Amazon prensesi Diana Price, nam-ı diğer Wonder Woman dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar. Birçok insanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası’nın medeniyete açılan kapısı olacaktır.

Şimdi sizi Wonder Woman Fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top