Teknoloji

YouTube 4K Canlı Yayın Özelliği Başladı

Popüler video platformu YouTube 4K yayına geçiş yaptı.

Son dönemlerde internet canlı yayınlarının hız kazanması, hatta birçok televizyon yayınını geride bırakması sonucu YouTube’da kendini geliştiren sitelerden biri oldu. YouTube 4K yayınlar sayesinde artık HD ve televizyon kalitesinde yayınlar izlenebilir olacak.

Bununla beraber Twitch yayıncılarını çekmeyi amaçlayan YouTube, Amazon’a büyük bir darbe vurmuş oldu. Hem kazançlar hemde reklamlar yönünden şuanda daha avantajlı hale gelmiş olan YouTube Twitch’den geçiş yapan yayıncılar içinde ayrıcalıklar yapabileceği yönünde dedikodular yayıyor.

 

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Google Play Filmler'e 4K HDR Akış Desteği Geldi...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top