Kültür & Sanat

18- 19 Şubat’ta For Honor Etkinliği Sizleri Bekliyor

Ubisoft’un bu yıl çıkarmış olduğu For Honor oyununun hem tanıtımının hem de oyuncuların deneme şansının bulacağını etkinlik D&R ve Aral Game sponsorluğunda İstinye Park’ta düzenlenecek.

Etkinlik D&R İstinye Park şubesi önünde düzenlenecek. Etkinlik ile birlikte bir çok oyuncu bir arada olacak. Ayrıca etkinliğe katılan ve oyunu etkinlik sırasında satın alanları bir çok sürpriz bekliyor olacak.

For Honor’u almak istiyor fakat önceden demek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre.  Etkinlik saat sabah 10’da başlayıp gece 10’a kadar devam edecek. bu 2 günde For Honor’un tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Eğer hafta sonu bir planınız yoksa eğer sizin için güzel bir hafta sonu aktivitesi olabilir.

For Honor oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse;

Şövalyelerin , Samurayların ve Vikinglerin destansı savaşlarını konu alıyor. birbirleriyle olan hakimiyet mücadelelerinin gerçekleştiği Oyunda yenilikçi savaş sistemi olan Savaş Sanatı oyunculara savaşçılarının tüm kontrolünü verecek ve önlerine çıkan düşmanları ortadan kaldırırken kahramanlarının benzersiz yeteneklerini ve savaş stillerini kullanmalarını sağlayacak. Multiplayer modunda ise kendi hünerlerinizi sergileyeceğiniz bir arena bulunuyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top