Oyun

19 Yıllık Half-Life Güncelleme Aldı

Valve, bugün bilindiği oyun dağıtım devi haline gelmeden önce, Half-Life’ı piyasaya sürdüğü biliniyordu. Oyunun ana karakterini alışılmadık biçimde özgürce kontrolü herkes tarafından beğenilmişti. 19 yıl sonra Valve sıradan bir güncelleştirme yayınladı.

Ve 19Yıl Sonra Half-Life:

Güncelleştirme ile yasa dışı içerikten kaynaklanan kilitlenmeler, çökmeler, özelleştirmeler, SAV ve BSP dosyaları ile ilgili sorunlar düzeltildi. Bu hareketiyle Valve, Half Life oyuncularını sevindirmiş görünüyor. Bir daha güncelleştirme gelip gelmeyeceği de ayrı bir merak konusu. Eğer başka bir güncelleştirme gelirse haberiniz olması için takipte kalın. Bizi buradan ve arada bir sayfamıza göz atarak takip edebilirsiniz.

Half-Life Update Released

Half Life Sürüm Notları

Detaylar: Half Life Güncelleme – Sürüm Notları (İngilizce)

İlginizi Çekebilir: Half Life, Portal ve Left 4 Dead yazarı Valve ‘den ayrıldı.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top