Teknoloji

2017 Yılında Çıkacak Olan Yeni İphone Modelleri

Apple seni çıkan iphone 7 modeline 2017 yılında italyan esintileri ile birlikte devam ediyor. Yeni çıkacak olan iphone 7 modeli ferrari temalı olarak gelecek. Bazı Çin kaynaklarında 3 Yeni iphone 7 geleceğinin açıklanması ile birlikte iphone 7 modelleri yine klasik bir şekilde 7S ve 7S Plus olarak gelecek.

3. Modelin ise Ferrari adı ile belirtilmesi tasarımda bazı  soru işaretleri bıraktı. Telefon nasıl bir tasarıma sahip olacak ? Düz kırmızı bir şekilde ferrari temalı mı olacak , italyan bir stil mi kullanılacak yoksa daha dayanıklı bir model mi gelecek hepsi soru işareti.

7S hakkında ise çerçevesiz bir ekran kullanılacağı iddia edildi, çerçevesiz ekran 7S ile birlikte gelmesi muhtemel artık piyasada çerçevesiz telefonlarda üretilmeye başladıysa Apple bunu çoktan düşünmüştür bile . Hepsi için biraz bekleyeceğiz fakat Çin kaynakları genelde sızdırılan bilgileri içerir bu da hep doğru çıkar bakalım 2017 Apple için nasıl geçecek hep beraber göreceğiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top