Teknoloji

30 Dakikalık Nier Automata Oynanış Videosu Karşınızda

Playstation youtube kanalında mart ayının başlarında çıkacak olan Nier Automata’ya ait 30 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı.

Merakla beklenen bir yapım olan Nier Automata hakkında bazı bilgilere yer verildi.  Yeni yayınlanan bu oynanış videosu ile birlikte karşılaşacağımız düşmanları ve kullanabileceğimiz binekleri görme fırsatı yakalamış olduk.

Oyunun ucu bucağı olmayan dünyasında savaşırken aksiyonun hiç kesilmeden devam etmesi ise ayrı bir hava katmış. Playstation underground grubunun bizler için paylaşmış olduğu bu videoda NPC’ler ile iletişim kurma, bazı hikaye dışı mekanikleri ve oyunda kullanabileceğimiz binekleri yakından görmüş olduk.

Oyun sadece PS4 platformunda boy gösterecek ayrıca PC için de düşünülen oyunun PC çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top