Oyun

40.000 VAC BAN!

Steam, yaz indirimlerinin bitmesinden hemen sonra 40.000 hesabı “ban”ladı.

Tam Zamanında BAN!

Banlanan CS:GO hesaplarının değerinin 8000 Dolar (USD) olduğu belirtiliyor. Ama asıl dikkat çeken taraf yaz indirimlerinden hemen sonra olması. Hile yapanlar böylelikle bir daha yapmaya cesaret edemeyecektir.

VAC Durumu: Ban landı

VAC Banned

Hile yapan oyuncular envaterlerindeki Dota 2 ve CS:GO eşyalarını da kaybettiler. Bu şekilde oyunları başka hesaba aktarıp ordan hile yapmaları da engellendi.

Hile yapanların oyuna girişinin engellenmesi oyuncular için iyi bir hamle oldu. Artık daha rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Hile yapan bir oyuncu görürseniz bildirmeyi unutmayın. Gelişmeleri takip etmek için bizi beğenebilirsiniz.

Geçen yıl hileye karşı oyuncular birleşmişti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top