Oyun

Spider-Man Homecoming Filmi Sanal Gerçeklik Heyecanı Yaşatacak

Sanal Gerçeklik teknolojisinin güzelliğini bilmeyen yoktur. Özellikle son zamanlarda rüyalarımızı süsleyen bir teknoloji olduğu tartışılamaz.

Sony Pictures ve CreateVR sanal gerçeklik dünyasına Spider-Man’i de dahil edeceklerini açıklayınca bizlerin heyecanı bir kat daha artmış oldu. Artık VR dünyasının yeni kahramanı Spider Man olacak!

Temmuz’da sinemalardaki yerini alacak olan Spider-Man: Homecoming filmini kutlamak amacı ile böyle bir projeye giriştiklerini duyduğumuz pek sevgili  Sony New York’ta film tadında dakikalar geçirmemizi sağlayacak.

Hatta Spider-Man’in filmdeki düşmanları ile dahi karşılaşma,savaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu deneyim Amerika’da seçilmiş bazı sinemalarda uygulanmaya başladı. 30 Haziran’da ise PsVR,Oculus Rift ve HTC Vive’da yayınlanacak.

Spider-Man: Homecoming, Marvel’ın yarattığı Örümcek Adam karakterinin bulunduğu çizgi romandan uyarlanmış bir filmdir.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts, Örümcek Adam olarak ise Tom Holland’ın bulunacağı film ile ilgili detaylar şu şekildedir:

Gösterime giriş tarihi: 7 Temmuz 2017

Yönetmen: Jon Watts

Film müzikleri:Michael Giacchino

Yapım şirketleri: Marvel Studios, Columbia Pictures, Pascal Pictures

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top