Oyun

“A World With No Heroes” ile Wildlands Haritasını Baştan Sona Dolaşın

Ubisoft açık betası başlamış olan wildlands oyunu için “A World With No Heroes” adıyla wildlands haritasını gezme imkanı sunan bir sayfanın açıldığını duyurdu. 50 adet kamera ile birlikte oyunun bütün oyun-içi 3D haritasına yansıtılmasıyla oluşturuldu.

‘A World With No Heroes’ oyuncuların oyundaki Kartel’in kontrolü altına geçen 21 farklı bölgede şüpheli aktiviteleri ve istihbarat raporlarını izlemesine olanak sağlayacak. Yeterli bilgi toplayan oyuncular içerisinde özelleştirme rozetleri ve ana oyun için sınırlı XP arttırıcı gibi ödüllerin bulunduğu oyun-içi bonus paketine sahip olacaklar.Tek

Tek yapmanız gerek Buradan ‘A World With No Heroes’ sayfasına girmek.

Ayrıca Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Açık Betası mevcut nesil konsollarda ve PC’de 27 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Ubisoft tarafından bugüne kadar yaratılmış en geniş, aksiyon macera açık dünyasında geçen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands birkaç yıl sonraki Bolivya’yı konu alıyor; ülke vahşi Santa Blanca uyuşturucu çetesince bir narkotik bataklığına dönüştürülmüş durumda. Oyuncuların görevi ise ne pahasına olursa olsun kartelin işini bitirmek. Devasa ve tepkili açık dünya farklı oyun stillerine imkan tanıyacak ve oyunculara tüm görevleri diledikleri halletme özgürlüğü sunacak.

aşağıdaki fragmandan A World With No Heroes sayfasını detaylı olarak görebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top