Oyun

Akira Yamaoka , World of Tanks İçin Çalışacak.

Wargaming firmasının başarılı oyunu World of Tanks , oyuncularına müzik ziyafeti yaşatmaya geliyor. Silent Hill oyunu ile tanıdığımız Japon müzisyen Akira Yamaoka imzalı şarkılar, çok yakında tanklarınızın pasını attıracak.

World of Tanks, Ses ekibi oyunculara en gerçekçi sesleri verebilmek için yoğun bir çalışma içerisindeler. Sürekli yeni ses efektleri geliştirerek her haritaya özel olarak sesler ortaya koyuyorlar ve bunu yaparken de hiç yalnız değiller.  Japon müzisyen Akira Yamaoka World of Tanks ekibine yardımcı olarak arkaplan seslerini oluşturuyor.

World of Tanks oyununda Müzik çok önemli bir yerde oyunun müzikleri sizi adeta kendi içine çekiyor. World of Tanks Pazarlama Direktörü Maxim Chuvalov Müzik ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti : “Müzik, World of Tanks deneyiminin önemli bir bölümünü oluşturuyor. Bu düşünceyle hazırlanan yeni oyun müziklerinin oyuna yepyeni bir boyut katacağına inanıyoruz. Sabaton ve Akira Yamaoka gibi yetenekli müzisyenlerle çalışmak bizler için benzersiz bir deneyim. Yamaoka-san’ın yeni şarkısı çok yakında sizlerle olacak. Bugün itibariyle ise kendileri de sağlam World of Tanks oyuncuları olan Sabaton ile çektiğimiz video klibi yayına alıyoruz. Oyuncu topluluğumuz içinde yer alan yeteneklerin oyuna birebir katkıda bulunabildiği alanlar yaratmak bize heyecan veriyor.

Yarın itibariyle Strv 81 Primo Victoria tankı World of Tanks PC sürümünde yerini alıyor. Bu tankın tüm mürettebatının Sabaton üyeleri olduğunu ve grubun oyun içi versiyonlarının seslendirmelerini yaptıklarını da belirtelim.

Ayrıca Wargaming Dünyanın en iyi oyun konferansı olan Gamescom’da Sabaton ve Akira Yamaoka ile birlikte olacaklar.  23 Ağustos Çarşamba Wargaming’in Hall 8’de unutulmaz bir konser verecekler.

Aşağıdaki bağlantıdan Sabaton Grubunun  Wargaming işbirliği ile hazırlandığı yeni video klibi izleyebilirsiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top