Teknoloji

AMD, Gaming Evolved Bitiyor

2013 yılında hayata geçirdiği Gaming Evolved projesi bitiriliyor. Radeon Crimson uygulamasına gelen yeni güncellemelerde Gaming Evolved’ın bulunmaması kafaları karıştırdı.

Nvidia Experience’a rakip olarak oluşturulan Gaming Evolved’ın bu denli sessiz sedasız ortamdan çekilmesi AMD’nin hangi yazılımla oyun desteği vereceği sorularını da doğuruyor.

Tüm bunlarla beraber düşünecek olursak eğer, Raptr, PlaysTV gibi bağlantıları Gaming Evolved olmadan AMD kullanıcıları nasıl sağlayacak merak konusu.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Yeni Radeon Software ReLive Sürümü Çıktı - Detaylar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top