İncelemeler

Ammyy Uzaktan Masaüstü Erişim Programı

Program, kullanıcıların başka bir bilgisayara uzaktan bağlanmayı ve erişimi sağlayan bir yazılımdır. Hızlı ve kullanışlı ara yüzü sayesinde kişisel bilgisayarında tüm kullanıcılar Ammyy indirerek anında kullanmaya başlayabilirler. Programın kullanımı sırasında yüklü olduğu bilgisayara sağladığı ID numarası, uzaktan masaüstü kontrol işlemini gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.

Ammy Admin Programının Avantajları

Kişisel ya da iş için kullanılan bilgisayarlarda oldukça işe yarayan özelliklere sahip olan Ammyy, evdeki bilgisayarda unutulan bir dosyayı ya da dokümanı iş yeri bilgisayarından kolaylıkla almayı mümkün kılmaktadır. Ayrıca eğer ki uzun süren indirme işlemlerinde bilgisayar başında beklemeye vakti olmayanlar, bilgisayarı açık bırakarak indirme işlemini uzaktan masaüstü kontrol programı ile rahatlıkla yönetebilirler. Alternatiflerine göre oldukça başarılı olan yazılım, hızlı bağlantı özelliği ile dikkat çekmektedir.

Ammyy Programının Özellikleri

Bilgisayar kullanıcılarının farklı bir bilgisayarı uzaktan kullanabilmelerine olanak tanıyan ammyy indir programının en önemli özelliği güvenliğin üst düzeyde olmasıdır. Kurulan uzaktan masaüstü bağlantıları AES ve RSA teknolojileri ile şifreleme imkanı sunmaktadır. Uzaktan erişim sağlayan program sayesinde ID paylaşımı ile başka kullanıcıların sizin bilgisayarınıza girmesine izin verirken, başka bir bilgisayarın ID numarasını giriş panelindeki kısma girerek de uzaktan kontrol edebilme imkanına sahip olunabilir. Hem evden hem de işteki ofisinde çalışanların iki farklı bilgisayar arasındaki doya paylaşımı ya da uzaktan bağlanma gibi avantajları ile ofis işlerini evden yönetmek çok daha kolay olacaktır. Ammy admin programını indirson.com adresinden güvenle indirebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top