Mobil

Apple iPhone 8 Fiyatı Can Sıkacak

iPhone 7 furyası daha bitmeden Apple’ın iPhone 8 çalışmalarına başlaması sonunda yeni bir dedikodu teknoloji dünyasına bomba gibi düştü.

2017 Eylül ayında tanıtılması beklenen Apple iPhone 8’in fiyatı daha şimdiden belli oldu gibi. Türkiye’de özellikle çok yüksek ücretlere satılacağını düşündüğümüz akıllı telefonun “Premium” olduğunu da ekleyelim.

Apple iPhone 10.yıl özel serisi olarak piyasaya sürülecek olan iPhone 8’in özellikleri arasında 5.8 inç kavissiz OLED ekran olması, yüksek hafıza bulundurması ve yüksek kapasiteli yeni bir pil teknolojisi barındırması ön görülüyor.

Bununla beraber telefonun fiyatı cep yakıyor.

Apple iPhone 8 fiyatı 1000$’ın üzerinde olacak gibi duruyor. 256 GB iPhone 7’nin fiyatı yurt dışında 969$’ken iPhone 8’in böyle yüksek fiyata çıkması, Apple kullananları direk üzecek. Türkiye’de de ÖTV ile beraber telefonun fiyatının 1700$’lara yada daha yukarıya tırmanması bekleniyor.

iPhone 8’i bu fiyatlardan Türkiye’de kaç kişi alır bilemiyoruz ancak oldukça cep yakacağını garanti ediyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top