Beyazperde

Bayramda Hangi Filmi İzlesek?

Vizyona giren yeni aksiyon filmleri,animasyonlar ve sayamayacağımız müthiş projelerin minik bir listesi ile karşınızdayız!

Bayramda misafirlerden ve koşuşturmalardan bunalıp kendinize zaman ayırmak ister de sinemaya giderseniz diye size minik bir liste yapalım dedik.

Bakalım bayramda hangi filmleri izlesek ?

1)Mumya 

Yıllardır izlediğimiz mumya filmleri.. Anlatılan hikayeler ve oyunlar.. Aslında hepsi ortak bir amaca sahip; mumya nedir? Bu film sizlerin tüm mumya algısını ve aklınızdaki hikayeleri ters düz edecek! Mumyalar ile ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap niteliğinde olacak bu filmi izlemezseniz ciddi pişmanlıklar yaşayabilirsiniz bizden söylemesi!

2) Arabalar 3

Arabalar serisinin belki de en sevimli en teknolojik ve en eğlenceli filmi! Çocukluk yıllarınıza dönmek istiyorsanız ya da çocuğunuz ile eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız bu animasyon film kaçmaz. 3 farklı nesle hitap etmeyi başarmış bu başarılı yapımı vizyondan kaldırılmadan izleyin derim.

3) Sniper:Duvar

Öfkenin, hırsın, savaşın ve çaresizlik duygularının aynı anda yaşandığı, acı veren bir savaşın hikayesi… Irak’ta yaşanan bu savaşta 2 asker arasında bulunan bir duvar ve bu duvar etrafında sürüp giden inanılmaz duyguların anlatıldığı bir film…

4)Neşeli Dalgalar: Dalgamanya

Animasyon film severler için muhteşem bir öneri! İzlerken kimi zaman gülmekten karnınıza ağrılar girecek kimi zaman ise gözlerinizden akan yaşları durduramayacaksınız!

5) Vampir Cehennemi: İstila

Evet… Zombi,vampir,aylak… Son zamanların en çok sevilen temalarının sanki aynı anda verilmeye çalışıldığı bir film. İzlerken bugüne kadar gördüğünüz vampir temalı kitapların ve filmlerin ötesine geçecek bir yapım.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top