Teknoloji

Bostancı oto kurtarıcı 

 

Otomobil kullananların araç arızaları ile karşılaşmaları muhtemel bir durumdur. Bu tür arızalar, kaza yapılması gibi durumlarda oto çekici bulunması gerekebilir. İstanbul Bostancı da doğabilecek çekici ihtiyaçları için Bostancı oto çekici 7/24 hizmet vermektedir.

Güvenilir Hizmet Garantisi

2018 de kurulan firma, oto çekici ihtiyaçlarında güvenilir hizmet garantisi sunarak müşterileri üzerinde olumlu bir imaj sağlamıştır. Sunmuş olduğu www.bostanciotocekici.org web sitesi ile çekici hizmetleri hakkında detaylı bilgi vermektedir. İstanbul Bostancı oto kurtarıcı  bölgesinde her türlü araç kurtarma işlemleri ile saat sorunu olmaksızın 7/24 çalışmaktadır. Tecrübeli çalışanları ile oto çekici hizmetini en hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı sunan firma, müşteri memnuniyetini esas ilke edinerek hizmet vererek, kaliteli bir iş ortaya koymaktadır.

Çekici Desteği İçin Yapılması Gereken Adımlar

Öncelikle hızlı bir ulaşım sağlanabilmesi için bulunulan konumun tam olarak anlaşılması gerekmektedir. Bu nedenle bulunulan adres çekiciye tam olarak bildirilmelidir. Eğer tam olarak adres tarifi söz konusu değil ise, Whatsapp aracılığı ile konum bildirimi gerçekleştirilmelidir. Konum bildirimi sonrası çekici hizmeti sağlanana kadar araç yakınında bulunulmalıdır.

Bostancı Çekici için iletişime geçilmesinin ardından, araç güvenlik önlemleri alınmalıdır. Bunun için uyarıcı ışıklar kullanılmalıdır. Araç, viteste ve el freni çekili vaziyette beklenmelidir.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top