Beyazperde

Box Office 3.Hafta Lideri Recep İvedik 5

Çıktığı günden bu yana hem tepki toplayan, hemde ilginç bir şekilde izlenme konusunda zirve yaşayan Şahan Gökbakar’ın devam serisi Recep İvedik yine zirvede.

Box Office’in 17-19 Mart raporuna göre üç haftadır hiç bir şekilde zirveden düşmeyen ve haftasonunda en çok izlenen film olmayı başaran Recep İvedik 5, üçüncü haftasında da liderlik koltuğunda. 17-19 Mart tarihinde 266.647 seyirci Recep İvedik 5’e giderken en yakınında 205.949 kişi Tatlım Tatlım’a gitmiş. Üçüncü sırada Logan: Wolverine filmine sadece 93.888 kişi gitmiş.

Recep İvedik 5’i 6.666.890 kişi izlerken, Logan: Wolverine’i 742.308 kişi izlemiş. Anlayacağınız sinemalarda Recep İvedik ürünleri satılıyor olmasının sebebi filmi izleyen 6.666.890 kişi.

Kısacası Recep İvedik bugün bir parti kursa seyircileriyle beraber Meclis’te hemen hemen %10 barajını aşabilecek kapasiteye sahip diyebiliriz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top