Konsol

Call of Duty WWII Multiplayer Hakkındaki Düşünceler.

Battlefield 1’in başlatmış olduğu 2. Dünya savaşı konseptine Call of Duty serisi de dahil olarak Call of Duty WWII duyurulmuştu. Infinite Warfare ile kötü bir yıl geçiren Activision oyuncuların çok istediğin ikinci dünya savaşı konusu ele alarak hatalarını telafi etmek istiyor.

E3’de oyunculara Mulliplayer oyun modunun deneme fırsatını sunan Activision. Yeni oyununu oyuncular ile buluşturdu.

Benim kendi fikrim oyunun infinite Warfare ile birlikte çıkan Modern Warfare Remastered oyununa çok benziyor. Çoğu kişi oyunun multiplayer hali beğenmediğini söyledi. Fakat infinite Warfare beğenmeyen tayfa oyunu listelerde birinci yaptılar. Oyunu sırf kötülemek için yorum yapıyorlar. Herkes biliyor ki oyun çıkar çıkmaz zirveye oturacak Call of Duty serisinin diğer savaş oyunlarına göre yeri daha bir başka oyun kötü olsa bile sırf Call of Duty diye olacak olan var yani.

Ben oyunu beğendim Modern Warfare Remastered hali de güzeldi. WWII’de oyunda bulunan çevre daha bir gerçekçi işlenmiş renklerin hafif soluk ve mat oluşu oyunu eski zamanlardaki gibi yapmış.

Bundan önce çıkan Battlefield 1’e bakacak olursak oyun bana göre fazla renkli gelmişti oyunu 2 defa bitirmeme rağmen oyundaki tek şikayetim eski zamanlara benzememesi olmuştu.Tek sevdiğim noktası ormanın içinde savaşırken gaz ve patlama efektlerinin gerçeğe yakın olmasıydı. Multiplayer kısmı klasik Battlefield bölümüydü uçaklar, arabalar, tanklar …

Günümüz oyuncularının yaşı gittikçe küçülüyor ve bu tür oyunları gelen kötü yorumlar gittikçe artıyor.

Sizlerde aşağıdan oyuna ait oynanış videosunu izleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top