Oyun

Combat Arms Baştan Aşağı Yenileniyor

Nexon firmasının Free to Play olarak yayınlamış olduğu popüler FPS oyunu Combat Arms yayınlandığı günden beri ilk defa böylesine büyük bir güncelleme alıyor. Yenilenmiş bir şekilde oyuncularının karşısına çıkacak olan Combat Arms. Güncelleme ile oyunun temel mekaniklerinde köklü yeniliklere gidilecek. Oyundaki silahların dengelenmesi gibi pek çok büyük değişiklik sizleri bekliyor.

Combat Arms bu köklü değişiklikleri vurgulamak adına ismini Combat Arms:Reloaded olarak değiştirdi.

Oyundaki yeniliklerin detayları ise şöyle:

  • Silah ve Eşya Dengelemesi: Combat Arms: Reloaded’ın geniş silah ve eşya koleksiyonu dengelenerek silahların eski ve yeni modelleri arasındaki performans boşluğu giderilecek. Böylece hiçbir silah kendisiyle aynı türdeki diğer silahlara kıyasla aşırı güçlü olmayacak.
  • Hazırlık Ekranı Düzenlemesi: Oyuncuların daha hızlı bir şekilde silah ve eşya alabilmelerini sağlamak için Combat Arms: Reloaded’ın hazırlık ekranı yeniden düzenlenecek.
  • İyileştirilmiş ve Basitleştirilmiş Arayüz: Combat Arms: Reloaded’ın envanter ekranı elden geçirilerek oyuncuların silahlar hakkında bilgi alması kolaylaştırılacak. Böylece oyunun arayüzü basitleşecek ve oyuncular hangi silahları seçmek istediklerine daha kolay karar verebilecekler.
  • Sesli Sohbet ve Eşleştirme: Combat Arms: Reloaded gelişmiş bir sesli sohbet sistemine kavuşuyor. Ayrıca oyunun eşleştirme sistemi yenilenerek oyuncuların arkadaşlarıyla ve klan üyeleriyle oynamaları kolaylaştırılırken, tanımadıkları oyuncularla eşleştirildiklerinde de rekabetçi maçların tadını çıkarmaları sağlanacak.

Oyunla ilgi daha fazla bilgi almak isterseniz Buraya Tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfası üzerinden oyun ilgili duyuları veya etkinlikleri takip edebilirsiniz. Combat Arms Reloaded Facebook

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top