Beyazperde

Deadpool 2’nin İlk Fragmanı Çıktı

Marvel’in eğlenceli,kaçık ve geveze süper kahramanı olan Deadpool’un ilk filmi çok begenilmişti. 2. bir filmin geleceğini de kısa süre sonra öğrenmiştik. Gelecek olan filmin fragmanı Ryan Reynolds’un resmi Youtube kanalında yayınlanmadan önce sızdırılmıştı.

Videoda kahramanımız saldırıya uğrayan yaşlı birini görünce ona yardım etmek için kostümünü giymek üzere bir telefon klübesine giriyor.Fragmanda Marvel çizgi romanlarının yaratıcısı olan Stan Lee’de bulunmakta.Dilerseniz gerisini anlatmayalım buyrun videoyu izleyin.

Deadpool 2 John Wick’in yönetmeni olan David Leitch yönetecek.Aylar önce filmin eski yönetmeni olan Tim Miller filmden ayrılmıştı.Sebebi ise başrol oyuncusu olan Ryan Raynolds ile olan fikir ayrılığıydı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top