Beyazperde

Ejderhalar Artık Eskisinden Farklı Olacak.

Sevilen HBO yapımı dizide her ne kadar karakterler ön planda olsa da ejderhalar da bir o kadar önemli. Dizideki hakimiyet mücadelesine yön verecek olan ejderhaları yeni sezonda biraz daha büyümüş olarak göreceğiz.

Dizinin yönetmenlerinden Matt Shakman 7. Sezonda Ejderhaların boyutlarını Boeing 747 boyutunda olacağını açıkladı. Ejderhalarında dizide büyümesi ise Khaleesi’ne avantaj sağlayacaktır. Ejderhaların büyümesi onları daha güçlü ve daha dayanıklı yapacağı da ortada.

Ejderhaların Diziye etkisi daha belli değil fakat dizedeki dengeleri değiştirebilir yapıda olduğu kesin. Westeros’u ele geçirmek isteyen Khaleesi bu avantajını sonuna kadar kullanacaktır.

Hepsi ve daha fazlasını 16 Temmuz’da hep beraber göreceğiz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top