Listeler

En İyi Android Oyunları

Android cihazların piyasaya girişleri ve kullanıcı sayılarının artışı çok hızlı gelişmiş bir süreçtir. Bu durum beraberinde birçok Android uygulama ve oyunu getirmiştir. Android kullanıcılarının cihazlarında keyifle oynayabileceği çok sayıda android oyun mevcuttur.

Pokemon Go

Çoğu kişinin çılgınca oynadığı, kısa sürede kendine müdavim toplayan Pokemon Go ile cihazınızdan baktığınızda çeşitli yerlerde pokemonlar görebileceksiniz. Reel bir ortam içerisinde gibi hissettirmesi kullanıcıların en beğendiği yönlerindedir.

Temple Run

Bilgisayar ortamında sunulan oyun daha sonra Android cihazlar için de piyasaya sürülmüştür. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz oyunun dünya üzerinde 50 milyon civarında kullanıcısı vardır. Maceralarla dolu bir yolda koşu yaparak ilerlenen oyun puan toplama sistemi üzerine kurulmuştur. Ne kadar çok koşu o kadar çok puan demektir.

Candy Crush Saga

Şeker patlama oyunu Candy Crush’ın Saga versiyonu kullanıcılar tarafından daha çok sevilmiştir. Temelinde üç renk şekeri bir araya getirip patlatmaktan ibaret gibi görünse de aslında kafa yorucu bölümleri de vardır.

Subway Surfers

Oyun maceralarla dolu bir koşu oyunudur. Sürekli koşma halinde ilerleyen karakterin daha çok puan kazanmasını sağlamalısınız. Bunun için altınları toplamaya çalışırken karşınıza çıkan engelleri başarıyla aşmalısınız.

Traffic Rider

Motor sürmeyi sevenler, yarış oyunu oynamaktan hoşlananlar için en doğru alternatiflerden birisidir. Gerçek motor sesini verebilmesi, net grafikler sunması bir mobil oyuna göre ciddi özeliklerdir. Oyunun son versiyonunda kariyer modu yer alması da önemli bir özelliktir.

Teknolojinin ilerlemesi ile artık bütün oyunlarda telefonlarımızdan rahat bir şekilde oynanmaktadır. Android işletim sistemine sahip mobil telefonlarımız için bir birinden değişik oyunlar bulabileceğimiz indirson.com sitesinin android oyunlar kategorisinden bütün android oyunları  bulabilir sevdiğiniz oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz.

kaynak : indirson

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top