Listeler

En Popüler Steam Ücretsiz Oyunları

Sizlere bu listemizde Steam’in en sevilen 5 Free to Play oyununu sunduk. Bakalım nasıl bulacaksınız listemizi;

Dota 2
Şüphesiz Steam üzerinden yayınlanan en popüler oyun. Blizzard’ın kapısından kovulan IceFrog ve ekibinin Valve’ye geçmesiyle beraber yapılan en iyi Moba oyunu olmaya aday oldu. (Aslında şuanda kendi başına bir oyun) Steam’in en popüler oyunu olmasıyla beraber  Steam Pazarı’nın en aktif oyunlarından biri, elbette Valve Espor‘un başarılı temsilcisi.

 

Team Fortress 2
Yine Valve’nin başarılı MMOTPS oyunu Team Fortress 2, sevilerek oynanan oldukça troll bir yapım. MMOTPS denince akla ilk gelen TF2 oldukça sadık bir oyuncu kitlesine sahip. Özellikle karakterleri oldukça eğlenceli olan oyunu mutlaka 1 defa denemelisiniz.

 

Trove
Trion Worlds’un Minecraft’a alternatif olarak çıkarttığı MMORPG – Survival karışımı oyunu. En başında çok tepki çeksede, ücretsiz olması ve Minecraft’ın tüm özelliklerini barındırmasıyla beraber Steam’in en başarılı ücretsiz oyunları içine giriyor.

 

Warface
Yine Steam’in en çok oynanan oyunu olarak gösterilebilir. Crytek‘in başarılı grafik tasarımıyla beraber oyunculara inanılmaz bir deneyim sunuyor. Oyunun tek kısmı satın alınabilir içeriklerinin oldukça fazla olması. MMOFPS seven oyuncular için Türkçe içeriğide bulunan oyun mutlaka denenmeli bir defa.

 

ArhceAge
Yine Trion Worlds’un sevilen MMORPG oyunu. Oldukça garip bir oyun olduğunu en başında belirtelim. Ultima Online tarzı yetenek ağacı ve bununla beraber, tarımcılık ve gemi savaşlarıyla ilgilenebileceğiniz oyun MMORPG severlere oldukça ilginç bir deneyim sunuyor. Steam’de yayınlanmaya başlamasından beri oldukça ilgi çeken oyun farklı sınıf yapısıyla da eğlenceyi katlıyor.

 

Başka bir listede görüşmek üzere.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top