Teknoloji

En Popüler Telefon Yine de Note 7

Samsung’un bataryası patlayan telefonu Note 7 hala rakiplerine fark atıyor.

Samsung’un 2016 yılının hayal kırıklığı olarak gösterilen hatta uçaklarda telefonlarınızın bataryalarını çıkartın uyarıları yapılan Note 7 hala kullanımda en önde.

Samsung Galaxy Note 7’lerin patlaması telefonun kullanılmasını engellemiyor. Piyasadan toplatılan Samsung Galaxy Note 7 birçok rakibini geride bırakmış halde, özellikle LG V20, HTC 10 EVO’dan fazla kullanılıyor olması teknoloji dünyasının kafasını karıştı. Birçok telefona göre oldukça üstün donanım özelliklerine sahip olmasına rağmen yaşadığı talihsiz serüvenler dizisi, Note 7 kullanıcılarını yıldırmamış gibi görünüyor. Satış rakamları bakımından iPhone 7’yi bile sollayan telefonun, ciddi şekilde hala kullanılıyor olmasının önüne geçilemedi.

Yazılım güncellemeleriyle telefonun kullanılmasının önüne geçip, ardından telefonu toplamayı hedefleyen Samsung bu seferde kullanıcıların telefonu “rootlamasının” önüne geçemedi. Bununla beraber hala en fazla kullanılan telefonlar listesinde olan Samsung Galaxy Note 7 rakiplerine fark atmasıyla piyasada tutunmayı sürdürüyor.

Samsung’un hala ısrarla telefonu geri isteme çağrılarına uymayan kullanıcılar ile Samsung arasında yaşanan bu garip durum daha epey sürecek gibi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top