Oyun

Final Fantasy XV: A New Empire Mobil Platformda!

3A konsol oyununa dayalı bir online strateji oyunu olan Final Fantasy XV: A New Empire, mobil platformda ücretsiz olarak yerini alıyor.

Eoic Action LLC tarafından geliştirilmiş ve Square Enix tarafından yayıncılığı üstlenilmiş olan oyunun hem iOS hem de Android versiyonları hazır!

Game of War’u anımsatan mobil oyunda krallıklar, büyüler, muhteşem kaynaklar ile en güçlü krallığı kurma şansınız olacak.

Android versiyonu için buraya, iOS versiyonu için buraya tıklayınız. Dostlarınızı koruyup, düşmanlarınızı yenmek için dünyanın farklı bölgelerinden oyuncularla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Final Fantasy XV: A New Empire mobilde çok farklı bir MMO tadı yaşatacak gibi geliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top