Mobil

Galaxy S8 ve S8+ En İyi Akıllı Telefon Ödülünü Aldı.

Samsung’un bu çıkartmış olduğu başarılı telefonu S8 ve S8+ Asya Mobil Ödülleri kapsamında “En İyi Akıllı Telefon” olarak seçildi.

Samsung bu sene yoğun çalışarak ortaya koyduğu S8 serisi telefon modelinin ödül alması şaşırtıcı olmadı şu an için en iyi telefon olarak üretildi.

Yeni çıkacak olan iPhone 8’e göre ne kadar iyi olacak hepsi iPhone 8 çıktıktan sonra göreceğiz. Hali hazırda Note 8 modeli de çıkmaya hazırlanıyor.

iki firma yine kozlarını paylaşacaklar. Bu ödül iPhone 8 çıktıktan sonra daha da netleşir şuan için piyasanın en iyisi konumunda.

 

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Samsung Galaxy Note8 Tüm Teknik Özellikleri ve Fotoğrafları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top