Beyazperde

Game of Thrones 7.Sezon 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en çok takip edilen dizisi Game of Thrones 7.Sezon 6.Bölüm fragmanı yayınlandı. Ak gezenlerle karşılaşan Jon Snow’u gördüğümüz fragmanda dizinin seyrinin ne kadar değiştiği gözler önüne seriliyor. Dizide birçok olayın arka arkaya hızlı şekilde yaşanmasıyla beraber Game of Thrones 7. sezon başladığından beri, dizinin bölümlerinin çalınması vs. gibi olaylar sebebiyle bölümler daha da dikkat çekici oluyor.

Game of Thrones 7.Sezon 6.Bölüm fragmanı izleyicilere biraz daha;

Dany ve Jon Snow beraberliği konusunda fikir vermeye başladı. Jon Snow’un yanında görülen Jorah ve Tazı anlaşıldığı kadarıyla ekibe kalıcı olarak katılıyorlar. Bununla beraber Tyrion’un Dany ile ne konuştuğunu merakla bekliyoruz. Birçok YouTuber şimdiden daha Game of Thrones 7.Sezon 6.Bölüm teorilerini üretmeye başlamışlar. Game of Thrones 8.sezon sızdırılan senaryo haberlerinin her bölümde gerçeklikten ne kadar uzak olduğu da gözler önüne seriliyor. Bununla beraber Game of Thrones 7.Sezon 6.Bölüm Fragmanı yine ciddi bir durumu gözler önüne seriyor o’da;

  • HBO bu yıl paradan kaçmıyor.

Geçtiğimiz sezonlarda savaş sahnelerinin azlığı, özel efektlerin azlığı gibi durumlar yaşanıyordu. Bu yıl HBO paradan kaçmayarak destansı bir dizi yaratıyor. Hatta Game of Thrones 7.sezon bitmesiyle beraber bir spin-off ve film haberi duyuracakları yine konuşulanlar arasında. Elbette Game of Thrones‘un durumu ne olur bilinmez birde fragmanı siz izleyin bakalım. Game of Thrones haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın.

Elbette “Ne Kadar Game of Thrones Hayranısın” testimizi de çözebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top