Beyazperde

Game of Thrones Spin-Off Gelecek

Bitimine 15 bölüm kalan Game of Thrones için Spin-Off açıklaması sonunda geldi. Dizinin en önemli iki adamı David Benioff ve Dan Weiss, istenmesi durumunda Spin-Off yapılabileceğini belirtti. Aynı zamanda HBO’nun başkanı Michael Lombardo’da Game of Thrones ne isterse yapmaya hazır olduklarını belirtti.

UFC Unfiltered’a açıklama yapan Benioff ve Weiss “Dizinin çok fazla detayı olduğunu ve devamının bir şekilde olabileceğini düşündüklerini” belirttiler.

Ana dizinin bitmesinin ardından bir Spin-Off gelmesi düşünceleri olduklarını belirttiler.

Peki Spin-Off Nedir?
Ana ürünün, yan ürünü yada devamı gibi nitelendirebilirsiniz.

Yani atlanılan detaylar için yeni bir dizi yada mevcut hikayenin devamı gibi bir ayrıntı gelebilir.

Hatta geçmiş zamanlarda ilk tahtın nasıl ortaya çıktığı konusu bile işlenebilir. Game of Thrones film olacak mı ? sorusunu sormayı bir kenarı bırakabilirsiniz. HBO Game of Thrones’u epey sahiplenmiş gibi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top