Beyazperde

Game of Thrones’da 3. Ejderha Binicisi Kim Olacak?

Game of Thrones’un 7.sezonu için Maisie Williams’dan yine garip bir açıklama yakalandı.

Genellikle Game of Thrones konusunda her sezon ipuçları veren Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams geçtiğimiz günlerde Tribeca Film Festivali’ne katıldı. Game of Thrones 7.sezon konusunda kendine yöneltilen bir soruya;

“3. Ejderha’ya kim binecek merak ediyorum” yanıtı vermesi üzerine herkesin kafası yine karıştı. Bildiğiniz üzere Daenerys Targaryen’in üç ejderhası bulunuyor. Bununla beraber şuanda sadece bir tanesine kendisi biniyor. Ejderhaların diğer sahipleri konusunda fikir yürütmeye başlayacak olursak, Rhaegar Targaryen ve Lyanna Stark’ın oğlu Jon Snow’un ejderhalardan birinin sürücüsü olacağı kesin gibi.

Elbette üçüncü ejderha yönünden oldukça ciddi iddialar atılmıştı. Bu iddialardan en ciddiye alınabilecek;

3. Ejderha’nın Euron Greyjoy ile savaşta öleceği yönünde. Ancak George R.R. Martin ejderhalarını oldukça seviyor gibi ve öldürmeye pek niyeti yokmuş gibi duruyor.

Bununla beraber Aegon Targaryen konusu tekrar gündeme gelmiş gibi duruyor. Rhaegar Targaryen ve Elia Dorne’un oğlu Aegon Targaryen’in Westeros’a dönüşü söz konusu. Elbette Aegon’u 8.sezonda mı yoksa 7.sezonda mı göreceğiz zaman gösterecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top