Beyazperde

Ghost in the Shell İncelemelerde Zirvede

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren ve bizimde ön gösterimde izleme şansı bulduğumuz, Ghost in The Shell incelemelerde oldukça yüksek puanlar alıyor.

Animeden filme uyarlama olan, Ghost in the Shell ( Kabuktaki Hayalet ) sinema severlerin oldukça ilgisini çekmiş gibi duruyor. Scarlett Johansson’ın başrol olduğu filmde, animenin filme uyarlamasını bizde çok başarılı bulduk. Oldukça başarılı görsel efektlere sahip film dünya çapında birçok sinema ve dizi eleştirmeni tarafından başarılı bulundu. Ancak buna rağmen IMDB’de hala filmin skoru 6.9’da seyrediyor. Hem animeyi hemde filmi izleyen Ghost in the Shell hayranlarının en büyük şikayeti, filmin daha farklı bir kurgusunun bulunması. Hikayenin daha farklı anlatıldığını belirten hayranlar, bu konuda filmi topa tuttular. Scarlet Johansson yerine, Lucy Liu‘nun daha uygun olduğunu belirtenler bile söz konusu. Asya kökenli bir başrolün film için daha iyi olacağını belirtenlerin sayısı azımsanmayacak derecede. Kısacası aslında Ghost in the Shell bu yıl oskar bile alabilir, ancak anime severlerin gönlünü biraz zor kazanacak gibi. Bize kalırsa film, bu yıl yapılan en iyi animasyonlara sahip olabilir. Tekno Dayı ekibi olarak filmin tek kötü yanı, hızlı duygu ve sahne geçişleri, yavaş sayılabilecek birinci yarıydı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top